Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Planujesz organizację imprezy na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie jest jego zastosowanie?

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega także kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Wybór stosownego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjny montaż i demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.