Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Jeśli szukasz derek dla koni, powinieneś odwiedzić ten adres

Derki to specjalne okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, jak również ochronę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można obecnie nabyć w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]