Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Tu znajdziesz pastę do mycia rąk

Kominiarze, pracownicy warsztatów samochodowych, rzemieślnicy czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry dłoni. Są nimi przede wszystkim wszelkiego rodzaju farby, smary, sadze, oleje, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty do rąk – gdzie się ich używa?

Pasta do rąk odróżnia się od innych środków myjących wykorzystywanych na co dzień w zwykłych domach. Jako że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, powinna charakteryzować się stosownymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju wzbogacają je o specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście BHP do rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała też substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przydadzą się pasta do rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie zwykle w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Jak najbardziej przyda się też w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna w trakcie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]