Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Potrzebujesz słoików z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Znacznym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]