Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Kapsułki A Modo Mio zamówisz na cafessima.pl.

Firm wytwarzających kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza ciągle znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył mały obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawy oraz tworzono ich niepowtarzalne mieszanki. Szybko podbiły one serca rezydentów miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal czaruje aromatem swoich kaw, ustanawiając trendy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i intensywny aromat

Jednymi z najpopularniejszych dzisiaj ekspresów na kawę w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą przygotowanie smacznej, aromatycznej kawy trwa dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże używać tylko z kompozycji smaków dystrybuowanych przez tę markę. W tej chwili w sprzedaży nabyć można sporo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale nadal cechuje je wysoka jakość.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do licznych popularnych ekspresów tego rodzaju. Produkuje ona zarówno kawy będące pyszną kompozycją arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (Cremoso Invidia czy Napoli Ristretto), ale również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca) oraz organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]