Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]