Poznaj propozycje zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto

kapsułki dolce gusto zamienniki, kapsułki do ekspresu dolce gusto

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają nieograniczony dostęp do smacznych gatunków kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, że nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły pomału podbijać serca amatorów kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym również z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje smakowitą czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest z reguły o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, zapytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]