Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

hurtownia butelek szklanych, butelki 0,5l hurt

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to też sektor, w którym doskonale radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój autorski, pyszny lub ekologiczny produkt. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać opakowane tak, by artykuł długo pozostał świeży, a zatem m.in. w słoiki i butelki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików – czy to się opłaca?

Oczywiste jest, że oferty kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo piwo, soki albo konfitury, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar całymi paletami zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu także dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiczki, butelki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania wina, piwa bądź soków) i słoiki. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać kupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z paletą butelek i słoików hurtowo można również zamówić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]