Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o Renault części zamienne

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]