Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Znajdź etykiety na wódkę.

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zalążka najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na urodziny, ślub bądź Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj swoim gościom

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale też dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec imprezy. Taki upominek jest traktowany jako forma podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą również stać się w wartościową pamiątką, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, miejscu i dniu wesela czy podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można kupić w różnych wzorach i barwach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie imieninowej.

Udekoruj swoje alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz swoje nalewki, wina bądź soki, a potem dajesz je rodzinie albo znajomym nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę typowej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]