Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

akcesoria do alkoholu

Samodzielna produkcja alkoholi, kiedyś nader popularna, dziś wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale również pociąg do eksperymentów, możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań i satysfakcja jaką daje picie swoich alkoholi. Większość osób, które samodzielnie sporządzają domowe napoje, wybiera piwo, cydr, wino bądź nalewki, acz nie brak również amatorów domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których napojach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w stosowny sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych balonów, rurek, pojemników czy korków. Poza tym do każdego typu trunku wymagane są odmienne akcesoria – dla piwa są to na przykład chłodnice i kotły, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże spis potrzebnych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z alkoholem trzeba odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Znacznie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy podarować najbliższym w charakterze prezentu albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Osobny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale także tych kupionych w sklepie i podkreślić tym samym charakter imprezy.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]