Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Znajdź drzwi drewniane na wymiar

Popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z sosny, dębu oraz mahoniu

Drewno to organiczny surowiec, który zastosowany jako detal aranżacji mieszkania powoduje, że staje się ono przytulne i bardziej nastrojowe, a odpowiednio pielęgnowany utrzyma się w niezmienionej kondycji nawet dziesiątki lat. Nowoczesna technologia umożliwia bardzo dobre łączenie właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się odpowiednią izolacją cieplną i niewielkim poziomem rozszerzalności – tzn. nie wykrzywiają się. Możliwość wykończenia ich powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wielorakiego typu – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i domach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi oraz sporo innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze wyglądają przez długi czas.

Nowoczesne drzwi drewniane do każdego domu

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chciałbyś zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowej budowie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, fachowe konsultacje, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych życzeń zamawiającego i np. wypełnić je szybami – m.in. szkłem witrażowym, ornamentowym lub piaskowanym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być też posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]