Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Zamów środki czystości

Żeby zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – likwidacja zabrudzeń każdego typu

Asortyment środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o eliminacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. graffiti, tłustych osadów, wykwitów pleśni lub kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – zabezpieczenie powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na pielęgnację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne działanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do osłony stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]