Celebrytki – ozdoba i symbolika

Celebrytki – ozdoba i symbolika

Chcesz zamówić naszyjniki celebrytki? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, gwiazdka, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też dopasowania danego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz przekory.
Dużą zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]