Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Znajdź box dachowy.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy rdzę. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport sprzętu na dachu auta to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Adres firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]