Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Jeśli chcesz zamówić trapez na dach, koniecznie wejdź na www.regamet.pl.

Blachy trapezowe tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – niedroga a zarazem trwała blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapez?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też perfekcyjnie prezentować się jako uwieńczenie składnic, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową należy kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08