Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Znajdź panele dachowe.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się ich używać? Opisujemy blachy na rąbek i możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący perfekcyjnie łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, toteż zdobywają coraz większe grono zwolenników. Mocna i świetnie wyglądająca blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek stojący są transportowane na plac budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe idealnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego bądź dworkowego), a przy tym jest odporne na rdzę i trwałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem wykorzystanej technologii oraz solidności. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy pokrytej specjalną powłoką, która zapewnia protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku modelach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają też zminimalizować wydatki związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio od producenta.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08