Szukasz oświetlenia do autobusów? Poznaj ofertę OE Industry z Krakowa

Szukasz oświetlenia do autobusów? Poznaj ofertę OE Industry z Krakowa

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - najnowszą ofertę sprawdzisz na oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to niesłychanie istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł czy zbagatelizowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie spowodować niebezpieczną sytuację na drodze, co częstokroć kończący się wypadkiem. Stosowanie najwyższej jakości oświetlenia jest niezbędne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień musi zapewnić bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Polski producent oświetlenia do autobusów – nie tylko lampy boczne, przednie i tylne

Zasadniczo w ofercie OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp bocznych, tylnych i przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka produkuje także LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które wykorzystywane są m.in. przez kierujących pojazdami agro, specjalnymi i off-road. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez konkretne służby światła niebieskie oraz białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które zdecydowanie poprawiają jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają mnóstwo tygodni w podróży. A to zaledwie wycinek produktów OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To kompetentny zespół fachowców gotowy wcielić w życie pomysł kontrahenta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację. Co istotne, spółka świadczy również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą dogłębnych analiz oczekiwań swoich klientów, budowania wykwalifikowanego zespołu fachowców, jak również zaangażowania w wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów, spółka OE Industry stała się liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Adres firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]