Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Jeśli potrzebujesz wyjątkowych mebli Poznań, odwiedź tę stronę.

Aranżując wnętrza, czy to w nowym domu czy po odnowieniu mieszkania, staramy się zagospodarować jego powierzchnię nowocześnie i funkcjonalnie. Zarazem pragniemy, by wnętrza manifestowały naszą osobowość, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble produkowane w dużych ilościach przez znanych na całym świecie producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele większy niż myślimy. Polacy także mogą się pochwalić gustownymi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Marka Noti – designerskie meble projektowane z pasją

Noti to producent mebli, który działa na rodzimym rynku już od 16 lat i od powstania koncentruje się na tym, żeby oferowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a przy tym stylowe i, co najważniejsze, żeby charakteryzowała je trwałość. Marka współpracuje z cenionymi projektantami, którzy kreują swoje produkty z entuzjazmem, starając się, aby maksymalnie spełniały one potrzeby użytkownika. Ważną cechą mebli marki Noti jest to, że idealnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Wyjątkowe meble Noti produkowane są ręcznie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o klimat, między innymi poprzez stosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je obejrzeć?

Noti oferuje sprzęty, stanowiące śmiałą interpretację postrzegania klasycznych mebli, jak np. siedziska z linii Rollo czy Trefle lub sofy z kolekcji Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dobrać te współgrające z koncepcją danego wnętrza. Designerskim meblom tej marki można przyjrzeć się z bliska w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Dodatkowo kolekcje Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Katowicach, w Gdańsku i w Krakowie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości https://noti.pl

Adres firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]