Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Chcesz zamówić maseczkę wielokrotnego użytku? Wejdź na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

COVID-19, który opanował wszystkie kraje, całkowicie przeistoczył nasze życie i kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania określonych środków, których rolą jest chronić nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do kina czy banku, gdzie z reguły obracamy się w większej grupie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na usta i nos ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – lekka i wytrzymała

Ci, którzy uważają materiałowe maski ochronne za nieporęczne i mają problemy z oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi atutami są wygoda, wytrzymałość oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu można odkazić, a samą całość można też wyprać ręcznie (nawet do 30 razy!) przy pomocy dostępnych detergentów.

Kto może nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę wielorazową poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, starsze oraz sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy muszą nakładać ochronne maski podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Młodsi użytkownicy zapewne docenią też to, iż nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]