Vitberg i AWF w Krakowie rozpoczynają badania nad wibroterapią

Vitberg i AWF w Krakowie rozpoczynają badania nad wibroterapią

Kluczowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

W 2018 r. na krakowskim AWF-ie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie zainicjowano przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania oraz zajęcia dydaktyczne z produktami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą prowadzenia badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm człowieka. Odbywać się w niej będą też zajęcia dydaktyczne dla studentów uczelni z zakresu kosmetologii, odnowy psychosomatycznej i fizykoterapii. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć jednocześnie do regeneracji sportowców. Rozgłos krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że moduły Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

Do jakich badań przyczynią się urządzenia marki Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty testów mogą przysłużyć się do modernizacji terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców wyczynowych. Niewątpliwie w Pracowni Wibroterapii przeprowadzane będą prace badawcze z zakresu fizjologii i biochemii. Analizie poddany będzie wpływ wibroterapii na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Rezultaty obserwacji będą zestawiane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]