Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Vitberg opinie, Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle szyi, nóg czy kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]