Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Kliknij tu po więcej informacji o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]