Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skupić się na konkretnym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]