Terapia małżeńska drogą do naprawy małżeństwa

Terapia małżeńska drogą do naprawy małżeństwa

Na psychoterapia-uk.pl/index.php/services/terapia-par/ odszukasz najlepszego specjalistę, który wspomoże Cię w terapii małżeńskiej UK

Każde małżeństwo może wpaść w najróżniejsze kryzysy. Na szczęście obecnie można sobie z nimi radzić wyjątkowo skutecznie. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska prowadzona przez doświadczonego i wykwalifikowanego terapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich problemach może pomóc?

Do terapeuty zgłaszają się pary zmagające się z najróżniejszymi kłopotami. Terapeuta pomaga pokonać trudności powiązane z niedochowaniem wierności jednego z małżonków, jak również udzieli pomocy w razie nałogów, jednak tutaj często potrzebne będzie także specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog udzieli wsparcia w czasie choroby małżonków czy członków ich rodzin. Jest przydatny w sytuacji, kiedy pomiędzy partnerami pojawiają się konflikty, których nie są w stanie przezwyciężyć sami. Uczestnictwo w terapii małżeńskiej pomaga również przezwyciężyć problemy i usprawnić partnerstwo. Poprawie ulega zdolność porozumiewania się między partnerami – dzięku czemu ich związek rozkwita, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta uświadamia partnerom jakie mają potrzeby i oczekiwania. Uczy on, że związek to nie tylko branie, ale przede wszystkim oferowanie czegoś od siebie. Wsparcie terapeuty sprawia, że możliwe jest określenie przyczyn , które leżą u podłoża partnerskich kłopotów. Małżeństwo, które przeszło terapię małżeńską zdobyło wiedzę potrzebną do tego, by świetnie pokonywać kłopoty w przyszłości.

Terapia małżeńska – co wówczas, gdy mieszka się na terenie Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która trafiła do Wielkiej Brytanii sprawiła, że dzisiaj bez trudu można znaleźć polskiego psychologa też na terenie UK. Posługiwanie się językiem polskim usprawnia pracę nad problemem i podnosi komfort małżeństwa, które zdecydowało się na pomoc specjalisty. Również na emigracji opłaca się zawalczyć o własne małżeństwo, które nierzadko właśnie po opuszczeniu kraju zaczyna walczyć z przeróżnymi problemami. Należy pamiętać, że terapia to nie coś, czego powinniśmy się wstydzić, a dzięki niej partnerstwo jest w stanie wkroczyć na całkowicie nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczne wyjście.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339