Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Skieruj się na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Zobacz jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat trudzi się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat badań w poręcznym zestawie marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia osób cierpiących na najróżniejsze dolegliwości. Pełny aparat jest złożony z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki podziałowi urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do składu aparatów marki Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a potem dokładnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]