Nie daj się zarazkom i bakteriom! Stosuj podkłady higieniczne

Nie daj się zarazkom i bakteriom! Stosuj podkłady higieniczne

Jeśli chcesz zamówić podkłady medyczne, koniecznie odwiedź ten adres

Stanowiące bezpośrednie niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia grzyby, bakterie i wirusy znajdują się praktycznie wszędzie. Wyjątkowo wysokie ryzyko zarażenia powstaje jednakże w miejscach, w których zazwyczaj pojawiają się osoby zakażone lub tam, gdzie w związku z rozmaitymi zabiegami narzędzia bezpośrednio dotykają skóry lub innych tkanek. Takimi punktami są przede wszystkim wszelkiego rodzaju gabinety kosmetyczne, kliniki i szpitale, salony spa czy studia tatuażu. Żeby zmniejszyć ryzyko przenoszenia drobnoustrojów i innych chorobotwórczych mikroorganizmów, używa się rozmaitych akcesoriów – poza rękawiczkami ochronnymi i środkami do dezynfekcji są to również podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – ochrona przed drobnoustrojami i grzybów

Wiele szkodliwych grzybów i wirusów rozprzestrzenia się poprzez zetknięcie się skóry z zakażoną powierzchnią, dotykaną wcześniej przez osoby zarażone. Żeby zminimalizować ryzyko migracji bakterii w gabinetach i salonach kosmetycznych, stosuje się podkłady medycznych. Najczęściej są one wykonane z celulozy lub analogicznych tworzyw i są skuteczną barierą dla drobnoustrojów. Podkłady medyczne są jednorazowego użytku i rozkłada się je np. na fotele dentystyczne i ginekologiczne, kozetki lub sprzęt rehabilitacyjny.

Podkłady higieniczne – wykorzystaj w publicznym WC

Najwyższe niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się zakażeń skórnych powodowanych przez drobnoustroje jest tam, gdzie z prawdopodobnie zanieczyszczoną powierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – czyli w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się wirusów minimalizują jednorazowe nakładki na deskę sedesową. Ich użycie jest rekomendowane we wszelkich miejscach, w których toaleta jest ogólnodostępna – na przykład w firmach, galeriach handlowych, punktach usługowych lub szkołach.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]