Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

Vitberg. Więcej szczegółów na http://bit.ly/2EJeNg1

Co o terapii wibracjami myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało człowieka mają drgania?

Zestawy firmy Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym treningu. Nawet jeśli zajmujemy się sportem tylko dla przyjemności, także możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz intensywność drgań.

Aparat firmy Vitberg spotkało się z licznymi pozytywnymi recenzjami zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, iż moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]