Marka Vitberg – dowiedz się jak powstają jej produkty

Marka Vitberg – dowiedz się jak powstają jej produkty

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu wciąż rozwija swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c 3 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]