„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz ból szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, kolana, szyję lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą produktów firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]