Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Zobacz Vitberg opinie na wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja RAM Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, szwalnię, dział elektroniki i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddawane są odpowiednim testom. Okrycie aparatu wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]