Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak zamówić badania psychologiczne Bielsko? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na www.bielskobadania.pl

Poradnia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się wykonywaniem psychotestów i badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (koło przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Usługi Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: wciągarek, walców, koparek, ładowarek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych maszyn. Oferta naszych usług dotyczy m.in. badań kierowców po wypadku. Oprócz tego jest również skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów przeróżnych maszyn; badania pracowniczych; testy wysokościowe czy psychotechniczne.
Dla Państwa wygody wykonujemy badania we wczesnych godzinach porannych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Szczegółowy wykaz usług zamieszczony jest na naszej stronie www.

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na rzetelne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Adres firmy:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]