„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W aparacie częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeżeli chcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Nogi, Kolana, Szyja, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych elementów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]