30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Więcej informacji o marce Vitberg znajdziesz tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać także przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]