30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Więcej o marce Vitberg - uzupełnij swoją wiedzę!

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – recenzja autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz to, że jest to dzieło rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (bądź tylko poszczególnych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]