Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

Sektor transportu wciąż się rozwija, a to za sprawą globalizacji, a także pojawiania się nowych rynków eksportu i importu. Z tej przyczyny potrzebuje też nowoczesnych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu produktów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Firma wytwarza zestawy solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego), kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii, jak i oddziałów specjalnych. W produkcji stosowane są jedynie surowce najwyższej klasy, dostarczane przez uznanych partnerów. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 3 dekad umożliwia spółce Gniotpol Trailers opracowywanie prekursorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, co potwierdza m.in. powodzenie strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie wyjątkowo trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronne usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni bądź w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy dokonywane są na terenie krajów UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o zabezpieczenie nabywców, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów firmy są stale dostępne, co redukuje czas oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co w dużym stopniu usprawnia to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Źródło zdjęcia – gniotpol-trailers.com.