Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Zleć promocję firmy w Mapach Google

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z kluczowych punktów reklamy marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje świetny sposób, by wśród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych marek, firm czy usług. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka dodatkowych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce GMF odpowiedniego opisu firmy, adresu strony internetowej firmy, umieszczenie estetycznych zdjęć i wszystkich aktualnych informacji. Jest również inny świetny sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało firm go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak mało firm postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma wiele atutów i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, dużo łatwiej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]