Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

Skorzystaj ze wskazówek rekomendowanego fotografa Google Wieliczka. Kliknij tu.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokojakościowy, jego opracowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby otrzymać certyfikat jest obowiązany zamieścić co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się specjalnym logo, które zawiadamia, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]