Transfer na lotnisko – zamiast autobusu

Transfer na lotnisko – zamiast autobusu

Po męczącym locie w końcu lądujemy. Zrobiło się już ciemno, a przy lotnisku nie czeka nawet jedna taksówka. Podróż autobusem również nie jest trafionym pomysłem. Raz, że nie jeżdżą teraz regularnie, po drugie – wieziemy cenne walizki. Chcąc takich problemów uniknąć, podróż biznesową warto zorganizować zawczasu, a także zarezerwować transfer na lotnisko i z niego. Zwłaszcza, iż obecnie nie będzie to problemem. W miastach z głównymi portami lotniczymi działają bowiem przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko i do hotelu. Co ważne, ich oferta na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czym zatem różni się od zwykłego transportu? Czemu warto postawić na tę opcję?

Atuty transferu na lotnisko

Większość pasażerów z pewnością usatysfakcjonuje to, że przedsiębiorstwa oferujące transfer z lotniska w Balicach i pozostałych dużych miastach operują flotą składającą się tylko z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W przeciwieństwie do tradycyjnego transportu, klienci mają szansę zlecić transport swoich partnerów w interesach – kierowca odbierze pasażera z portu lotniczego oraz dowiezie we wskazane miejsce. Powinniśmy również dodać, iż transfer na lotnisko oraz z niego obejmuje większe podróże – klienci mogą zlecić trasę do innej miejscowości, a także województwa.

Ile kosztuje transfer na lotnisko?

Ze względu na jego liczne atuty oraz oferowane luksusowe warunki jazdy zrozumiałe jest, taki transfer na lotnisko bywa trochę bardziej kosztowny od tradycyjnej komunikacji. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę fakt, że używając tej formy możemy dotrzeć do innych miejscowości, różnice w kosztach nie okażą się duże. Przejazd w obrębie miasta to wydatek około 70 PLN. Natomiast klienci wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza prowadzeniem biznesu pragną także zwiedzić Małopolskę, mają możliwość odbycia kursów do pobliskich miast – między innymi Oświęcimia.