Sprzątanie i czyszczenie grobów

Sprzątanie i czyszczenie grobów

Na www.pong-malopolska.pl zamówisz sprzątanie grobów Kraków

Zapewne żaden z czytelników nie chciałby, żeby pomniki jego rodziny i przyjaciół były brudne. Tymczasem jednak, nie zawsze znajdujemy wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc nagrobki jedynie przed najistotniejszymi rocznicami. W dzisiejszych czasach jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na zapomnienie – musimy tylko zlecić ich utrzymanie specjalizującej się w tym firmie. Jak szukać takich usług? Co na nich zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Czyszczenie grobów – gdzie znaleźć?

Anonse przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów szybko znajdziemy w sieci – wystarczy wpisać odpowiednie słowa w Google. Poza tym, przedsiębiorstwa tego rodzaju nierzadko reklamują się również w okolicy cmentarzy – kiedy uważnie przyjrzymy się słupom z anonsami, niewątpliwie natrafimy na dobrą w konkretnym przypadku osobę.

Na czym polega czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z wielu usług proponowanych przez osoby zajmujące się nagrobkami naszych krewnych. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na renowację pomnika, montaż ławeczki na cmentarzu, palenie zniczy lub sadzenie kwiatów. Dostępne jest wykupienie pojedynczego zlecenia czy wybór współpracy długoterminowej.

Ile wydamy na czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące ceny takich zleceń trudno byłoby odpowiedzieć w kilku słowach, bo stawki nierzadko bardzo różnią się w wielu miastach. W większości polskich metropolii na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem około trzydziestu złotych. Dwunastomiesięczna współpraca stała wyniesie nas zaś mniej więcej czterysta złotych za pojedynczy nagrobek.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]