Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Wdrożenia WooCommerce - usługi dostosowane do Twoich potrzeb.

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż w mgnieniu oka opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, ma dużo atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest zdobyć pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do większej grupy klientów. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek podnosi się także ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i udostępnić użytkownikom wykonanie przelewów za towary np. przez Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) oraz podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zleć profesjonalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o instalację wyłącznie niezbędnych, sprawdzonych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu i jego ochronę przed atakami hakerskimi. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą również blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach albo zamieszczać opinie i rozmaite porady dotyczące oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]