Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Przyjęcie w plenerze - ta niebywała oferta każdego usatysfakcjonuje.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności, chrzty czy komunie święte. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, zwykle nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie odpowiedniej sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zapewnij uczestnikom imprezy najlepsze warunki

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny lub osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie dorośli, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których znaczną część gości mogą stanowić kilkulatki, a więc chrzty albo komunie, warto zorganizować w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się za szybko zabawą i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy serwowane zaproszonym także powinny być dostosowane do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w dworskim stylu

Znalezienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest dość proste, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal królewskiej atmosferze odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty oraz – naturalnie – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można zmieścić nawet do 130 osób. Natomiast jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia dań, poprzez rozłożenie i dekorację stolików, aż po profesjonalną kadrę kucharzy i kelnerów.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]