Parking w Balicach – zalety i udogodnienia

Parking w Balicach – zalety i udogodnienia

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking przy Balicach – jak wygodnie dotrzeć na lotnisko

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić samochód na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wojażach w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie włączyć auta? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.