Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Co powinno się wiedzieć o Kraków lotnisko parking długoterminowy?

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking blisko lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Parking długoterminowy – czemu warto korzystać z jego oferty?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje także darmowy transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet lub na telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]