Opróżnianie strychów po remontach

Opróżnianie strychów po remontach

Sprzątanie strychów może przebiec błyskawicznie i bez bałaganu. Funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które wspomagają ten proces, wypożyczając klientom elementy niezbędne przy sprzątaniu dużych powierzchni. Jakie to narzędzia? Zweryfikujmy to.

Sprzątanie strychów – modernizacje budynków

Modernizacje budynków to wyjątkowo żmudne czynności, które mało kto lubi. Zbędne sprzęty należy usunąć, używając do tego celu wydzierżawione uprzednio pojemniki. Tego typu akcesoria wspomagające sprzątanie strychów możemy dostać u specjalistycznych podmiotów, funkcjonujących na terenie całej Polski (przykładowo w Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku). Za niewielką opłatą można je otrzymać na ustalony wcześniej termin (na przykład dwa tygodnie). Koszt usunięcia śmieci ze strychu nie jest wysoki – uzależniony jest od wielkości pomieszczenia i typu sprzętów przekazanych do recyklingu (pralki, ekrany LCD lub płyty CD).

Sprzątanie strychów – odpady przewieź do recyklingu

Dzięki takim usługom nie musimy samodzielnie sprzątać śmieci z nieruchomości – fachowcy przeprowadzą wszystko w naszym imieniu. Oprócz tego pracownicy firmy zapakują śmieci do stosownego pojemnika i przewiozą go do recyklingu. Zepsute sprzęty AGD muszą zostać poddane zabiegom zgodnym z prawem UE, nie możemy z tego powodu samodzielnie ich demontować i wywozić. Dlatego jeśli chcemy wykonać prace budowlane – skontaktujmy się ze specjalistami, którzy posiadają stosowny sprzęt i będą w stanie zutylizować odpady, niezależnie od tego czy są to stare płytki, czy zepsuty monitor.