Opieka nad grobami

Opieka nad grobami

Opieka nad grobami Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek oraz doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, jakie będziemy musieli zapłacić osobom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – jeśli zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są również od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]