Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Pełna oferta sali na przyjęcie weselne w Krakowie.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i ich goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli państwo młodzi postanowią urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w najlepszych warunkach.

Sala weselna – sprawdź jej pojemność i dystans od kościoła

Poszukując miejsca na wesele para młoda musi uwzględnić parę znaczących okoliczności. Na wstępie musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, by uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeżeli na ślub poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, należy szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli dekoracja sali, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i ułożenie menu. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z olśniewającą oprawą

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie ślubne w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne urządza się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ponad stu osób. Wesele może zostać wyprawione też w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]