Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość użycia go do znalezienia potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie zagwarantuje, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie bądź w Wrocławiu, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stosują najczęściej frazy lokalne, a więc zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “restauracja francuska kraków”, “sklep sportowy kraków” czy “masażysta kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze tworzenia stron www i optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. Przez te lata dobrze poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także poprawę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]