Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

sala na 18 kraków

Często w przypadku imienin, niektórych rocznic bądź urodzin nie planujemy przyjęć z krewnymi i przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Lecz są takie „kamienie milowe” życia, których właściwe celebrowanie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niezaprzeczalnie osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wynająć salę na osiemnaste urodziny czy wyprawić imprezę w domu?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem kupować i spożywać napoje alkoholowe, brać udział w wyborach powszechnych, może starać się o posady urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków najistotniejsza jest sposobność zorganizowania hucznej imprezy ze znajomymi. Można po raz kolejny urządzić “domówkę”, ale czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie będzie. Wobec tego lepszym wyjściem jest zamówienie sali na osiemnastkę. Częstokroć paru znajomych postanawia zorganizować razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnego lokalu, ale przy tym pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących pojemną salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni pyszne przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie na powietrzu? Wynajmij salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i urządzić spotkanie z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Nie da się ukryć osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie nie stronią od napojów wyskokowych. Radzimy w związku z tym koniecznie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a wszak może ich być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wygląd sali także jest niesłychanie ważny, aby uczestnicy w pełni wczuli się w ducha zabawy. Warto więc wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie ścian według podanych sugestii oraz dobrze rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do finansów i finansów klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]