Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Potrzebujesz zlecić organizację imprez firmowych w Krakowie? Zajrzyj tu.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne lub plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, których intencją stworzenie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby świętować zdobyte kontrakty, jak również różne kursy, konferencje czy gale dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają właściwego przygotowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Jeśli nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych wnętrz, w których uda się urządzać galę, warto sprawdzić oferty wynajęcia lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do klasy organizowanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla kontrahentów firmy, w trakcie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny odbyć się w pierwszej lepszej sali. Wypada w takich sytuacjach zaplanować imprezę w stylowym miejscu, które dobitnie uwydatni doniosłość uroczystości. Z kolei jeśli na event sproszone zostaną osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy sali warto zdecydować się na lokal, zlokalizowany w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering profesjonalnej firmie

Organizując wydarzenie firmowe nie można przeoczyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówiony punkt pysznych potraw dla uczestników, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. W czasie pokazowych imprez wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali wzorowej obsługi. Warto zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w wytworny sposób, jak również zawodowych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, lecz i zdumiewające wizualnie dania.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]